Drobečková navigace

Úvod > Služby > Řešení finančních problémů a restrukturalizace firmy

Řešení finančních problémů a restrukturalizace firmy

Chcete předejít finančním problémům ve vaši firmě? Zajistím pravidelnou finanční kontrolu a péči o finanční zdraví vaší společnosti. Nebo jste už v situaci, kdy jste prevenci podcenili a dostali se do ekonomických problémů? I tady se na mě obraťte. Pomohu vám při řešení finančních problémů a následné restrukturalizaci firmy.

Kontaktujte mě

Péče o finanční zdraví podniku

K prevenci stačí, když 1x za půl roku navštívím vaši firmu, zkontroluji účetnictví a finanční situaci, pomohu s řízením rizik a dalšími věcmi podle vašich aktuálních potřeb. V rámci tohoto ekonomického poradenství zároveň zjistím a napravím případné chyby dřív, než vás začnou ohrožovat. Průběžně pak funguji jako poradce pro účetní a provozní ekonomy ve firmách.

Řešení finančních problémů

Pokud už problémy se splácením závazků máte, zastoupím vás při jednání s věřiteli i dlužníky, vyjednám splátkové kalendáře a další finanční vypořádání, pomohu vaší firmě se získáním nebo refinancováním úvěru v bankách.

Restrukturalizace podniku

Firmám, které řeší dlouhodobé finanční problémy, také zpracuji restrukturalizační plán, v němž navrhnu, jak ukončit ztrátové hospodaření, zastavit propad tržeb a nastavit optimální řízení celé společnosti. Současně pomůžu při jednáních v bance se schválením restrukturalizačního plánu a přefinancování stávajících úvěrů.


Chcete poptat tyto služby nebo se jen na něco zeptat?

Kontaktujte mě