Drobečková navigace

Úvod > Realizované projekty

Realizované projekty

Podívejte se na mé realizované projekty, na kterých jsem v uplynulé době pracoval. 

PILSEN STEEL s.r.o.
PILSEN STEEL s.r.o.

Metalurgicko - strojírenský závod PILSEN STEEL s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí a silnou pozicí na domácím i zahraničním trhu. Zabývá se výrobou výkovků a odlitků s vysokou čistotou a přesně stanoveným chemickým složením z oceli a litiny vlastní produkce.

PILSEN STEEL s.r.o. plní zakázky a požadavky nejnáročnějších zákazníků na výrobu hrubě i finálně opracovaných rozměrných, tvarově složitých odlitků, výkovků, a také ingotů s vysokou kvalitou vnitřní struktury a chemického složení.


www.pilsensteel.cz

PWC Česká republika
pwc logo PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.

Společnost poskytuje poradenství v oblasti daní a práva, vyšetřovacích i forenzních služeb, lidských zdrojů, auditu, financí či managementu.


www.pwc.com/cz

EVROmat a.s.
evromat logo EVROmat a.s.

Společnost je největším výrobcem a prodejcem kompletního sortimentu materiálů pro klempíře a pokrývače. Dodává střešní okna, krytiny, plechy a izolace. Po celé České republice prodává pálené, plastové a betonové tašky, šindele a asfaltové lepenky. 


www.evromat.cz

KKGC a.s.
KKCG a.s. KKCG a.s.

Společnost poskytujeme poradenství v oblasti podnikání a řízení. Zaměřuje se na rozvoj a akvizice strategických portfolií v oblasti ropy, zemního plynu, průmyslu a investic. Soustředí se na rozvoj obchodu s plynem, výstavbu skladovacích kapacit a vyhledávání investičních příležitostí.


http://www.kkcg.com/cs/

W & P, reklamní agentura, spol. s r.o.
wandp logo W & P, reklamní agentura, spol. s.r.o.
Společnost nabízí široké portfolio ploch v oblasti venkovní reklamy, přináší komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní celoplošným zásahem cílových skupin klientů v celé ČR. Předností společnosti je především kvalita ploch, pozorný výběr nových lokalit, exkluzivita, profesionální servis, účinnost realizovaných kampaní.
 

www.wandp.cz

SAZOM s.r.o.
sazom logo SAZOM s.r.o.

Společnost zajišťuje dodávky informačních, telekomunikačních a protipožárních sítí i rozvodů. Montuje a opravuje elektrická a zabezpečovací zařízení. Společnost zajišťuje kompletní rozvody elektroinstalací v budovách včetně revizí. Provádí trasování a vyhledávání poruch na kabelech.


www.sazom.cz

Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o.
Hanyš logo Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o.

Společnost nabízí pronájem mobilních jeřábů 25-800t. Současně zajišťuje těžkou a nadrozměrnou přepravu. Společnost realizuje prodej železobetonových a ocelových konstrukcí.


www.hanys.cz

KOSKA cz s.r.o.
koska logo KOSKA cz s.r.o.

Společnost je jedním z největších prodejců veškerého sortimentu pro instalatéry, topenáře, plynaře, nabízí prodej a realizaci koupelnových studií.  Centrála společnosti se nachází v Unhošti. Síť obchodních zastoupení má po celé České republice.


www.koska.cz

A C E R - C.S., spol. s r.o.
acer logo A C E R - C.S., spol. s r.o.

Společnost provozuje obchod pro truhláře a stavebníky. Dodává dřevo pro výrobu nábytku a stavebnictví, lamino, kuchyňské desky a dvířka, spárovky, prkna, hranoly, střešní latě, úchytky, dveře. Nabízí řezání, hranění desek a dopravu.


www.acer-cs.cz