Drobečková navigace

Úvod > Služby > Kontrola účetnictví, audit a controlling

Kontrola účetnictví, audit a controlling

Pomohu společnostem, které potřebují zkontrolovat a optimalizovat účetnictví, začít řešit povinný audit nebo zavést controlling. V praxi jde většinou o menší a středně velké firmy, které se rychle rozrostly, a proto je potřeba přenastavit jejich procesy. Provedu u vás změny, díky kterým budete mít vždy k dispozici správná ekonomická data, která jsou pro dosažení a udržení dlouhodobé ziskovosti vaší firmy nezbytná. V této oblasti navazuji na své mnohaleté zkušenosti s ekonomickým řízením malých, středních a také velkých společností v celé České republice.

Kontaktujte mě

1. Kontrola účetnictví

Obáváte se, že s tím, jak se vaše firma zvětšuje, se mohou v jejím účetnictví objevovat chyby? Nebo už na nesrovnalosti v číslech přišla finanční kontrola? Obraťte se na mě. Účetnictví zkontroluji a opravím. Zároveň vám doporučím, jak optimalizovat váš účetní systém a v případě zájmu navržené změny také implementuji.

2. Příprava na audit

Dostala se vaše firma do fáze, kdy má ze zákona povinnost auditu, ale nejste na to připraveni? Navštívím vás a zajistím přípravu všech nutných podkladů pro účetní audit. Anebo u vás auditor už byl a zjistil nedostatky? Pomůžu vám je odstranit.

3. Zavedení controllingu

Chcete, aby byla vaše firma dlouhodobě úspěšná? Pak je nutností používat při jejím řízení správně nastavený finanční controlling. Navrhnu pro vás efektivní controllingový systém a zavedu ho do účetních a informačních procesů společnosti. Díky tomu budete mít vždy po ruce ekonomické a finanční podklady, které jsou nezbytné k dlouhodobě bezproblémovému finančnímu řízení společnosti.  

Chcete poptat tyto služby nebo se jen na něco zeptat?

Kontaktujte mě